Księżycowy Dworek – „Łączymy w pary”

Profesjonalna strona internetowa

  Założenia kolejnego zlecenia z Księżycowego Dworku zakładały szybką poprawę użyteczności witryny www.laczymywpary.pl oraz późniejszą, kompleksową promocję zamieszczonej na niej oferty. W odpowiedzi na to zapytanie, tuż po przeprowadzonym audycie obecnej strony dokonałem wdrożenia nowoczesnej, mobilnej (Responsive Web Design) i przede wszystkim multimedialnej witryny. Strona www  z funkcją bloga oraz przyjaznym systemem rezerwacyjnym, została stworzona przy użyciu topowych języków programowania (m.in. HTML5, CSS3), osadzona na znanym cms-ie WordPress i w pełni zoptymalizowana (optymalizacja wydajności i SEO). Efekt wdrożenia szybko spotkał się z uznaniem przede wszystkim odwiedzających witrynę gości.

Kompleksowa strategia marketingowa, czyli reklama produktu w Internecie

  Na podstawie uprzednio ustalonej i zaakceptowanej przez zleceniodawcę strategii marketingowej, przystąpiłem do równoległej promocji oferty „Łączymy w pary” w wyszukiwarce Google, na portalach tematycznie związanych z branżą (m.in. sympatia.pl, sympatiaplus.pl, aktywnisingle.pl i mydwoje.pl) oraz forach i w serwisach społecznościowych. Dopełnieniem powyżej opisywanych działań były okresowe kampanie linków sponsorowanych Google AdWords oraz prowadzone w innych systemach kampanie promocyjne.

Efekt pracy to coraz lepiej widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania oferta (przykładowe frazy – weekend dla singli, randki dla samotnych, weekend dla samotnych i więcej). Nad to w pierwszym sezonie funkcjonowania rozwinąłem profil na Facebooku z systematyczne organizowanymi kampaniami reklamowymi, stronę Google+, tablicę Pinterest i konto na Twitterze. Wszystkie powyżej opisane formy promocji zaowocowały wzmożonym zainteresowaniem ofertą i w konsekwencji organizacją udanych, ogólnopolskich imprez dla samotnych.