Firma ODF – Obiektywne Doradztwo Finansowe

Nowa strona internetowa

  Na zlecenie firmy ODF – Obiektywne Doradztwo Finansowe dokonałem wdrożenia nowoczesnej, mobilnej i w pełni edytowalnej witryny. Strona www wykonana przy użyciu najnowszych języków programowania (m.in. HTML5 i CSS3), bazuje na znanym cms-ie WordPress. Witryna rozszerzona o rozwiązanie dedykowane pracownikom – tzw. „Strefa ODF”, została zaraz po wdrożeniu doposażona w m.in. moduły optymalizujące jej wydajność i poddana SEO optymalizacji.

Reklama firmy

  Na podstawie nowej strony internetowej firmy ODF – Obiektywne Doradztwo Finansowe wykonałem szereg działań ukierunkowanych głównie na regionalną promocję witryny w wyszukiwarce Google. Ich rezultat to wysokie pozycje na frazy ogólnopolskie np. doradztwo finansowe dla firm, doradztwo finansowe, produkty unit-linked oraz regionalne – doradztwo finansowe Toruń, doradztwo finansowe Bydgoszcz, doradztwo finansowe Świecie. Równolegle do promocji w wyszukiwarce, na rzecz firmy ODF – Obiektywne Doradztwo Finansowe przeprowadziłem regionalną kampanię linków sponsorowanych Google AdWords. Dopełnieniem powyżej opisywanej promocji było prowadzenie profilu firmy na Facebooku, który to udało się rozbudować do pokaźnych rozmiarów. Efekt powyższych działań to (na czas ich prowadzenia) wzrost zainteresowania ofertą firmy ODF.

Referencje

  • Referencje z firmy ODF

    Trwająca od 2013 roku, szeroko rozumiana współpraca informatyczna z Panem Mariuszem zaowocowała wprowadzeniem pozytywnych dla firmy zmian. Wdrożenie przez niego nowej wersji firmowej witryny oraz działania promocyjne, prowadzone za pośrednictwem m.in. systemu AdWords oraz Facebooka przełożyły się na wzmożone zainteresowanie ofertą firmy. Więcej —>