Kredyty dla firm – który wziąć?

Kredyty dla firm – który wziąć?
8 maja 2014 Mariusz #dlafirm

Niejasne warunki, skomplikowane procedury, wyśrubowane wymagania, czyli kredyty dla firm po polsku.

 

Oferta kilkudziesięciu działających w kraju banków jest w zasadzie wszędzie. Prowadzone przez nie kampanie marketingowe nie pozwalają odetchnąć. Do propozycji kolejnego już, super najkorzystniejszego kredytu łatwo im przekonać szczególnie nową, niedoświadczoną i nieobytą w przepisach klientelę. Skupieni wyłącznie na pozyskaniu gotówki klienci przeważnie godzą się na podpisanie wiążącej umowy, jednocześnie mocno przy tym tracąc. W tej branży „diabeł tkwi w szczegółach”. Finansowanie w formie kredytu, w wielu sytuacjach okazuje się koniecznie, ale czy można jeszcze bez obaw, samodzielnie wziąć kredyt dla firmy i spać spokojnie? Nie jest to łatwe, ale jest nadzieja!

kredyty-dla-firm

 

Gdy interesują Cię kredyty dla firm zorganizuj wsparcie!

Najlepiej o pomoc, gdy produktem pożądanym są kredyty dla firm poprosić doradcę finansowego. Ten bezpłatnie nie tylko znajdzie idealną ofertę, ale też gdy potrzeba wynegocjuje jej lepsze warunki i wytłumaczy formalne zawiłości. Ważne, by przed jego wyborem sprawdzić opinie na temat firmy dla której pracuje. Jeżeli jest to tylko możliwe warto również zasięgnąć opinii na temat samego doradcy. Należy bowiem uważać, by nie stać się klientem firmy, która świadczy byle jakie usługi oferując np. kredyty dla firm tylko po to, by szybko zyskać kolejną prowizję. Trzeba pamiętać, że rzetelny doradca finansowy to ten, u którego kredyty dla firm to obsługa od pierwszego spotkania po wsparcie w przypadku problemu, jeszcze długo po zawiązaniu za jego pośrednictwem umowy kredytowej. Jeżeli bowiem zamiast profesjonalnego wsparcia zyskujemy nachalne namawianie do konkretnej oferty, bądź słyszymy w zasadzie to, co chcielibyśmy usłyszeć to na takie doradztwo nie warto tracić czasu.

Równolegle do doradztwa finansowego wartym uwagi, choć mniej wiarygodnym sposobem, w przypadku chęci poznania oferty kredytów dla firm są porównywarki kredytowe. To rozwiązanie, o ile jest wygodne to wciąż niestety mocno szacunkowe, a zawiązywanie umów na podstawie zawartych w porównywarkach danych bywa problematyczne. Sumarycznie więc warto zadbać o profesjonalne wsparcie jakim bez wątpienia jest doradztwo finansowe, by nie tylko osiągnąć cel w postaci dodatkowych funduszy dla firmy, ale też spać spokojnie na wypadek przestoju czy nieprzewidzianej awarii w firmie.

1 komentarz

  1. Adam 4 lata temu

    No proszę. Autor plus 5.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*